Online İşlemler
English

Allianz'da Neler Var

Allianz - allianzda-neler-var

Ücret ve Yan Haklar

Çalışanlarımıza her ayın son çalışma gününde aylık ücretleri ödenerek, yılda bir defa ücret artışı ve Mart ayında ise performansa dayalı prim ödemesi yapılıyor. Ücretlendirmede, mevcut iş değerlendirme ve ücret sistemine göre belirlenmiş kademe yapıları göz önüne alınıyor.

Allianz çalışanlarının tamamına limitleri her yıl yenilenen Grup Sağlık Sigortası uygulanıyor.

- Sağlık Sigortası'na ilave olarak, limitleri her yıl gözden geçirilen, Yıllık Hayat Sigortası yapılıyor.

Her çalışanımız şirket katkılı olarak Bireysel Emeklilik Sistemine, şirketin Grup Emeklilik Planı kapsamında katılıyor.Allianz - Ücret ve Yan Haklar

Performans Yönetimi

Allianz - Performans Yönetimi

Allianz olarak her yıl performansın adil, şeffaf ve belirli kriterlerle değerlendirilmesi amacıyla; hedef ve yetkinliklerin belirlenmesiyle başlayan, ara değerlendirme ve yıl sonu değerlendirmeyle sonuçlanan bir süreç yönetiyoruz.

Çalışanlarımızın performanslarını ya da yetkinliklerini artırmak, kendi potansiyellerini keşfetmelerini ve açığa çıkarmalarını sağlamak amacıyla çeşitli yetenek yönetimi programları da yürütüyoruz.

Allianz Türkiye Akademi

Allianz Türkiye Akademi olarak, kurum stratejileri ve hedefleri doğrultusunda çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın iş performansını ileriye taşıyacak her türlü gelişim ihtiyacının belirleyerek, tüm gelişim faaliyetlerini yürütüyoruz.

Gelişim ihtiyaçlarını, organizasyonun kapsama alanına göre seviyelendirerek, segmente edilmiş süreç ve sorumluluklarla yönetiyoruz.

Türk sigorta sektöründe öğrenme ve gelişim alanında 1 numara olarak, çalışanlarımızın kariyerlerinde bir marka değeri yaratmayı hedefliyoruz.

Allianz - Allianz Türkiye Akademi

Neden Burada Çalışmalısınız

Allianz - Neden Burada Çalışmalısınız 

Esnek çalışma saatleri, uzaktan çalışma, serbest kıyafet uygulaması ve sosyal aktiviteler kulübü bi'mola seçeneklerimiz ile ezberlenmiş kurallara göre değil, en kaliteli işi çıkarmaya odaklı olduğumuzu gösteriyor.

Mutlu, özgür, esnek ve sosyal yeni nesil bir çalışma kültürüne sahip olan Allianz’da global fırsatlar ise çalışanlarımız için bir ayrıcalık değil alışılmış bir süreçtir.

> Detaylı bilgi için tıklayınız.