Online İşlemler
English

İletişim

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Allianz Tower

Küçükbakkalköy Mah.

Kayışdağı Cad. No:1

34750 Ataşehir/İstanbul


Tel: (0216) 556 66 66

Faks: (0216) 556 99 79

  • Bize Ulaşın
  • İletişim

Allianz Spor ve Kültür Ortaklıkları

Allianz olarak, bizimle aynı değerleri, özellikle de insanların yaşamı üzerinde pozitif etkisi olan yeni fikir ve teknolojileri benimseme inancımızı paylaşan kuruluşlarla ortaklıklar kuruyoruz. Ayrıca, müşterilere bu yenilikleri birinci elden deneyimleme fırsatı sunmak ve bu sayede yeni fırsatları korkusuzca yakalama konusunda onlara ilham vermek istiyoruz.

Aynı zamanda, şirketimizin duygusal ruhunu yansıtan, spor ve yenilik yoluyla dünya çapında milyonlarca kişiye ilham kaynağı olan FC Bayern ve Paralimpik Oyunları gibi geleneksel spor ve kültür kurumlarıyla ilişkilerimizi başarılı biçimde sürdürüyoruz.

Dron Yarış Ligi

Bu çığır açan ortaklık kapsamında Allianz, dünya genelinde sürekli artan bir izleyici kitlesini geleceğin sporuyla buluşturuyor.

Formula E

Motor sporlarıyla geçmişi uzun yıllara dayanan Allianz, sürdürülebilir ulaşım ve mobilitenin şekillendirilmesine yardımcı oluyor.

Futbol

Futbol, dünyanın en popüler sporu. Allianz, toplumun futbolu hayatının ayrılmaz bir parçası haline getirmiş büyük kesimlerini destekliyor.

The Museum of Modern Art (MoMA)

Allianz ile MoMA, değişimi kucaklama, risk alma ve yenilikleri teşvik etme değerlerini paylaşmaktadır.

Allianz Stadyum Ailesi

Allianz, dünya genelinde endüstri ve turizm için cazibe merkezleri geliştirmeye yardımcı olarak, yerel insan topluluklarını desteklemek amacıyla stadyumlara yatırım yapmaktadır.

Paralimpik Hareket

Hem işyerinde, hem de rekabetçi sporlarda katılım, çeşitlilik ve mükemmellik sağlamak, Allianz'ın başlıca hedefidir.

Lang Lang

Allianz, dünyaca ünlü piyanist Lang Lang ile işbirliğiyle, klasik müziğin gücünden faydalanıyor.

Ragbi

Allianz ile Saracens ragbi kulübü ortaklığı, profesyonel ragbi sporu ve İngiltere'nin en tanınmış ragbi kulüplerinden biri olan Saracens için bir mihenk taşıdır.

Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Dünyanın en başarılı motor sporları ekiplerinden biriyle olan ortaklığımız, seyircileri en yeni teknolojiyle buluşturuyor.

Golf

Allianz, hem amatör, hem de profesyonel golfü destekleyerek, sporu insanlar arasında ilişki kurmanın bir yolu olarak teşvik ediyor.