Online İşlemler
English

İletişim

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Allianz Tower

Küçükbakkalköy Mah.

Kayışdağı Cad. No:1

34750 Ataşehir/İstanbul


Tel: (0216) 556 66 66

Faks: (0216) 556 99 79

  • Bize Ulaşın
  • İletişim

Paralimpik

Allianz ve Paralimpik Oyunlar

Allianz - paralimpic640x138

Allianz, Paralimpik Oyunları'na hazırlanan Paralimpik sporcuları, Paralimpik Hareketi, hedeflerini, ideallerini tanıtmak ve desteklemek amacıyla 2006 yılında Uluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) ve Almanya Ulusal Komitesi (Deutscher Behindertensportverband, DBS) ile ortak çalışmaya başladı.

Allianz, 2011'de, IPC'nin ilk "Uluslararası Ortağı" ve yerel düzeyde sekiz Ulusal Paralimpik Komitesi'nin "Ulusal Destekçisi" oldu.

Bu uzun soluklu ve karşılıklı olarak fayda yaratan işbirliğine bakıldığında, Allianz, Paralimpik sporlarına yönelik toplumsal farkındalığın yaratılmasına ve genel olarak daha büyük ilgi uyandırılmasına yardımcı oldu. En önemlisi, Allianz'ın bu çabası hem çalışanlarının hem de müşterilerinin Paralimpik harekete bakışında olumlu değişiklikler oluşturdu.

"Allianz'ı Paralimpik sporlarıyla birleştiren güçlü bir bağ var, diyor Allianz SE'nin Yönetim Kurulu üyesi Werner Zedelius. "Bir kazanın ardından sağlık, rehabilitasyon ve yaşama yeniden entegrasyon konuları günlük işimizin bir parçası ve engellilik durumunun hepimizi ilgilendiren bir konu olduğunu da gayet iyi biliyoruz."

Paralimpik sporcuların tutkuları, hedeflerini başarma azimleri ve kendilerine inanma kabiliyetleri her yerde herkes için esin kaynağı olabilir.

IPC ve Ulusal Paralimpik Komiteleri'yle birlikte, Allianz, Paralimpik sporcuların motivasyonuna daha da güçlü biçimde odaklanmaya devam edecek.


İlgili Linkler

  •  www.paralympic.org
  •  www.dbs-npc.de
  •  www.sponsoring.allianz.com