Online İşlemler
English

İletişim

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Allianz Tower

Küçükbakkalköy Mah.

Kayışdağı Cad. No:1

34750 Ataşehir/İstanbul


Tel: (0216) 556 66 66

Faks: (0216) 556 99 79

  • Bize Ulaşın
  • İletişim

Motto Müzik'te Neler Var?

Allianz Türkiye, birbirinden değerli birçok müzik insanını Motto Müzik çatısı altında topluyor.

Allianz - Yekta_Kopan_Noktali_Virgül-crop

Yekta Kopan ile Noktalı Virgül

Kültür ve sanatın ünlü ismi, deneyimli programcı Yekta Kopan, televizyondan sonra artık Allianz Platformu Motto Müzik’te! Her Perşembe “Yekta Kopan'la Noktalı Virgül” isimli programıyla Motto Müzik’te yer alan Yekta Kopan, sanat dünyasının ünlü isimleriyle söyleşiler gerçekleştiriyor.

Allianz - Mehmet_Turgut_-_Mehmet_Turgut_ile_Haberim_Yokmus_Gibi_Çek-crop

Mehmet Turgut ile Haberim Yokmuş Gibi Çek

"Haberim Yok Gibi Çek" diyen tüm ünlüler, Mehmet Turgut'un Motto Müzik'teki programına konuk oluyor. Kim kimi çekmek istiyor? Nasıl çekmek istiyor? Kimileri hayal ettikleri fotoğrafı nasıl çekeceğini ondan öğrenirken kimisi de Mehmet Turgut’un objektifine poz veriyor. Fotoğraf ve bol sohbetli, müzikli bu program için deklanşör sesini takip edin.

Allianz - Murat_Meriç_Plak_Dolabi-crop

Murat Meriç ile Plak Dolabı

Plak koleksiyoneri, DJ, yazar, radyocu ve programcı Murat Meriç de Allianz Platformu Motto Müzik Ailesi’nin üyeleri arasında yer alıyor. Plak koleksiyonunu Allianz Platformu Motto Müzik takipçilerine açan Murat Meriç’in “Plak Dolabı” isimli programının her bölümde bir sanatçının nadir albümleri pikaptan çalınıyor ve sanatçıyla ilgili bilinmeyen hikayelere yer veriliyor.

Allianz - Tunç_Dindas_Street_Beatz-crop

Tunç Dindaş ile Street Beatz

Tunç Dindaş, Türkiye'de hiphop ve graffiti kültürüne en çok katkıyı sağlamış olan kişi... Sokakta neler olup bittiğini ondan daha iyi bilen yok. Elinde sprey boyasıyla sokakları arşınlayan, tüm hiphop'çıların saygı duyduğu bu 'HipHop Gurusu'na kulak verin ve hiphop'u ne olduğunu Motto Müzik ekranlarında izleyin.

Allianz - Barış_Akpolat_3N1K-crop

Barış Akpolat ile 3N1K

Allianz Platformu Motto Müzik Ailesi’nin bir diğer ismi, gazeteci ve müzik yazarı Barış Akpolat ise “Neye Niyet Neye Kısmet / 3N1K” isimli programında müzisyen ve müzik dünyasından önemli isimlerle klasik röportaj mantığından uzak, sürprizlerle dolu söyleşiler yapıyor.

Allianz - Senay_Akkurt_Hayat_Bana_Güzel-crop

Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel

Yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarda müziğin peşinden koşan Şenay Akkurt, her bölümde merak edilen şehirleri arşınlıyor. Onunla kimi zaman Karadeniz yaylarında horon dinleyebilir, kimi zaman Yunan adalarında sirtaki notalarını duyabilirsiniz.

Allianz - Kemal_Tugrul_Sümer_Düz_Konser_Adami-crop

Kemal Tuğrul Sümer ile Düz Konser Adamı

Deneyimli YouTuber Kemal Tuğrul Sümer, Düz Konser Adamı’nda motoruyla en beğenilen konserlere gidiyor, röportajlar yapıyor ve etkinlikle ilgili deneyimlerini paylaşıyor.

Allianz - Evrencan_Gündüz_Melisa_Karakurt_Ögrenci_Isleri-crop

Evrencan Gündüz ve Melisa Karakurt ile Öğrenci İşleri

Üniversiteli evlerinde neler yaşanıyor Evrencan ve Melisa’dan daha iyi bilen yok. Dinleyiciyi bir yılda gitarına ve sesine hayran bırakan genç yetenek Evren Can Gündüz ve kız arkadaşı Melisa, öğrenci evlerine giriyor, sokaklarda onlarla şarkı söylüyor. En önemlisi öğrenci hayatını Motto Müzik ekranlarına getiriyor.

Allianz - egitmen_kucuk

Enstrüman Dersleri

Herkesin erişimine açık, ücretsiz enstrüman dersleri Motto Müzik’te!

Onur Akça ile davul, Sabri Uysal ile bağlama ve Nurkan Renda ile gitar derslerini haftalık olarak takip ederek kişisel yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.