Online İşlemler
English

İletişim

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Allianz Tower

Küçükbakkalköy Mah.

Kayışdağı Cad. No:1

34750 Ataşehir/İstanbul


Tel: (0216) 556 66 66

Faks: (0216) 556 99 79

  • Bize Ulaşın
  • İletişim

Çocuğum Okusun Eğitim Güvencesi 23 Nisan Kampanyası

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.'den bireysel emeklilik katılımcılarına özel Çocuğum Okusun Eğitim Güvencesi 23 Nisan Kampanyası...

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş üzerinden bireysel emeklilik sahibi olan ve aktif olarak katkı payı yatırmaya devam eden katılımcılar için düzenlenen bu kampanyada Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş., Çocuğum Okusun Eğitim Güvencesi alanlara 50 TL Worldpuan hediye ediyor.   

Kampanya Katılım Koşulları:

1. Kampanya 22 Nisan-6 Mayıs 2016 tarihleri arasında kampanyaya ilişkin bilgilendirme mesajı gönderilen ve bu tarihler arasında Çocuğum Okusun Eğitim Güvencesi poliçesi satın alan (tanzim edilen)Yapı ve Kredi Bankası müşterileri için geçerlidir.

2. Kampanya tarihleri arasında tanzim edilmiş Çocuğum Okusun Eğitim Güvencesi sigortası satın almış ve prim ödemesi 10 Mayıs tarihine kadar Yapı ve Kredi Bankası kredi kartından yıllık peşin olarak yapmış müşterilerin ödeme yaptıkları Yapı ve Kredi Bankası kredi kartlarına  aşağıda belirtilen diğer şartların da sağlanması halinde 50 TL değerinde Worldpuan yüklenecektir.(YKB business kredi kartı ile yapılan ödemeleri kampanya dahilinde değerlendirilmemektedir.)

3. Ödül kazanabilmek için ilgili poliçede sigortalı ve sigorta ettiren kişi aynı kişi olmalıdır.

4. Worldpuan yüklemeleri 27-30 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır. Ödemenin yapılması için poliçenin ödül hesaplama dönemi olan Haziran ayında aktif, yürürlük (meri) statüsünde olması gerekmektedir. Cayma, iptal statüsündeki poliçeler ödüle konu değildir.

5. Kampanyaya katılım için Yapı ve Kredi Bankası şubesine başvurulması gerekmektedir.