Online İşlemler
English

İletişim

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Allianz Tower

Küçükbakkalköy Mah.

Kayışdağı Cad. No:1

34750 Ataşehir/İstanbul


Tel: (0216) 556 66 66

Faks: (0216) 556 99 79

  • Bize Ulaşın
  • İletişim

Copyright ve Yasal Uyarı

  Copyright

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. Web Sitesi Telif Hakkı Bildirimi (2014)
Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.
© Copyright 2014 Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.'ye aittir. Bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir. Bilgiler, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Aşağıdaki şartlar gözden geçirilmek kaydıyla, kaynak göstererek alıntı yapılabilir,:

1. Yukarıda bahsi geçen dokümanlar tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir.
2. Yukarıda bahsi geçen dokümanlar, Allianz Yaşam ve Emeklilik'e yazılı başvuru yapılmadan ve başvurunun olumlu yanıtı alınmadan değiştirilemez.
3. Telif Hakkı ve izni alındığında, tüm dokümanlarda aşağıdaki ibare yer almak zorundadır:

"Copyright © 2014 - Tüm Hakları Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.'ye aittir"

  Yasal Uyarı

Web Sitesi Telif Hakkı Bildirimi

Allianz Web sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.'ye aittir. Bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler, Allianz tarafından önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Kullanıcılar bilgi ve malzemeleri, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir. Bilgiler, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değıştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamaz. Allianz Web sitesinde yer alan bilgi ve malzemeden aşağıdaki şartlarla, kaynak göstererek alıntı yapılabilir:

    1.Allianz Web sitesinde yer alan bilgi ve malzemeler, tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir.
    2.Allianz Web sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemeler, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.'ye yazılı başvuru yapılarak, yazılı olumlu yanıt alınmadan değiştirilemez.
    3.Telif Hakkı ve izni alındığında, alıntı yapılan tüm bilgilerin ve malzemeler aşağıdaki ibare yer almak zorundadır.

"Copyright © 2014 - Tüm Hakları Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.'ye aittir.